Новият кросоувър Honda P7 2025 моделна година се отличава не само с модерния си и впечатляващ дизайн, но и с ниската си цена за своя сегмент. Колата вече е напълно разсекретена и показана на нови снимки.
Новият автомобил е известен още като Honda Ye P7. Електрическият кросоувър съчетава прилична производителност с практичност.
Всъщност това е друга версия на новия модел Honda Ye S7, който беше показан по-рано. Но дизайнът е малко по-различен - електрическият автомобил има преработено "лице" и задна част с различни брони и осветление. По някаква причина предната част е направена в стил Toyota с характерни C-образни фарове.
Благодарение на дължината на каросерията от 4750 мм и междуосието от 2930 мм е възможно да се предложи просторен интериор. Мощността на силовия агрегат е 270 и 470 к.с. в зависимост от модификацията, а пробегът с едно зареждане е до 650 км. Цена на Honda P7 2025 – от 35 000 долара.
Атрактивната цена се дължи на факта, че производството на модела ще бъде създадено в Китай. Всъщност новият продукт е насочен предимно към китайските купувачи.